Statistics
SITE LOGO
Home » 2007 » June » 1 » 1.NHL Turnira čempiona tituls nonak afr0-boy rīcībā!!!
1.NHL Turnira čempiona tituls nonak afr0-boy rīcībā!!!
Ir nosledzies 1.NHL Turnirs kura finālspēlē tikās Washingtonas Capitals(afr0-boy) un Colorado Avalanche(guuchiss) ,un finala bez īpašām grūtībam ar 4-0 uzvaru svineja turnīrā par favorītiem uzskatītā Washingtona.

Washingtonas Capitals 4-0 (0-0 ; 3-0 ; 1-0)Colorado Avalanche

Spēle iesākās nervozi un viņa bija nervoza līdz pat pirmajiem gūtajiem vārtiem kad Klarks atklāja rezultatu 1-0 spēles 2 perioda 5 minūtē.Pec neilga laiciņa Rico Fata rezultatu dubultoja , bet vel velak Fleischmans rezultatu padarija milzigu 3-0 un ejot partaukuma uz 3 periodu rezultats saglabajas 3-0.

3.periods iesakas ar agresīviem abu komandu uzbrukumiem un likās ka rezultats tulit tulit mainisies.Sākoties perioda vidum milzīgs terotiāls pārsvars piederēja Washintonai kura bija iegājusi zonā un spieda uz Colorado vārtiem uzbrukumus.Tad Wašingtonai radās laba iespēja rezultātu padarīt vel labveligaku jo Colorado atradas laukuma trijata,pec neilga laicina ripa ari atradas ceturto reizi Colorado vartos,šoreiz precīzs vairākumā bija Dainus Zubrus pec precizas Aleksandra Ovečkina piespeles.Varti tika guti 3 perioda 18 minūtē.Atlikušaja laika nekas nemainijas un rezultats palika iepriekšējs 4-0.

Par finalspeles vertigako speletaju tika atzits jau iepriekš pieminetais Rico Fata kurs izcelas ar 1 vartiem un 1 piespeli.

Views: 2180 | Added by: afr0-boy | Rating: 3.0